Діяльність Комітету

28 червня 2022, 13:51

Привітання до Дня Конституції України

 

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики вітає всіх громадян України з визначним державним святом – Днем Конституції України!


Прийнятий 1996 року Основний Закон України став фундаментом розвитку української державності та закріпив історичне волевиявлення українського народу жити у вільній, незалежній, суверенній, демократичній, правовій державі.

Попри складну ситуацію у нашій країні у зв’язку з повномасштабним вторгненням військ Російської Федерації, попри щоденні ворожі обстріли мирного населення, ми пам’ятаємо про найголовніше положення Конституції України – абсолютну цінність людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. І ми, як представники законодавчої гілки влади, робимо все можливе аби захистити наших громадян, територіальну цілісність нашої держави, сприяти консолідації суспільства у боротьбі за незалежність і мир на нашій землі.

Спільними зусиллями ми обов’язково переможемо агресора і продовжимо будувати сильну європейську країну, в якій громадяни поважають та цінують закони, знають свої права та обов’язки, реалізовують демократичні засади, які закріплені в Конституції України, а держава та всі її інституції гарантують непорушність конституційних прав людини і громадянина.