Діяльність Комітету

14 березня 2022, 19:12

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань правової політики розглянуто проект Закону про внесення змін до Закону України «Про виконавче провадження» (реєстр. № 7154 від 13 березня 2022 року)

 

13 березня 2022 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, на якому розглянуто проект Закону про внесення змін до Закону України «Про виконавче провадження» (реєстр.  № 7154 від 13 березня 2022 року), поданий народним депутатом України Масловим Д.В.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є забезпечення захисту національних інтересів у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації та забезпечення конституційних прав і свобод людини та громадянина в умовах воєнного стану.

В ході опрацювання положень законопроекту Комітет дійшов висновку, що в період дії воєнного стану, введеного у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та забезпечення конституційних прав і свобод людини і громадянина потребують врегулювання деякі питання примусового виконання рішень, стягувачами за якими є Російська Федерація або особи, пов’язані з державою-агресором.

За результатами обговорення Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України законопроект за реєстр. № 7154 включити до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання і за результатами розгляду в першому читанні прийняти його за основу і в цілому в редакції, запропонованій Комітетом.