Діяльність Комітету

10 березня 2022, 11:40

ЗВЕРНЕННЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ СПІЛЬНОТИ

 

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики звертається до міжнародної спільноти, зокрема,  Північноатлантичного альянсу (НАТО), Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй, Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, з проханням допомогти закрити небо над Україною аби створити безпілотну зону для польотів російської авіації та унеможливити нанесення ракетно-бомбових ударів по цивільному населенню та інфраструктурі на території України.

Комітет наголошує на необхідності негайного припинення вогню та надання гуманітарного коридору для евакуації цивільного населення України, яке потерпає від обстрілів збройних сил країни агресора, перебуваючи в нелюдських умовах в холодних підвалах і укриттях, без води, їжі та медичної допомоги.

Але ми віримо в невідворотність покарання за військові злочини завдяки роботі Міжнародного кримінального суду, Міжнародного суду ООН, які вже розпочали розслідування щодо злочинів Росії на території України, злочинів проти людяності та геноциду українського народу.

Водночас народні депутати України – члени Комітету звертаються до захисників і захисниць України зі словами безмежної подяки за самовіддану боротьбу за Україну, за її майбутнє, за майбутнє всього цивілізованого світу.

Ви наша надія на перемогу і світле майбутнє для українського народу!

Також члени Комітету висловлюють щирі слова подяки всім, хто долучився до волонтерського руху і цілодобового надає гуманітарну, фінансову і фізичну допомогу всім, хто цього потребує у такий складний для України час.

Окрему подяку члени Комітету висловлюють представникам правової спільноти (суддям, адвокатам, працівникам апаратів державних органів, науковцям), які також долучились до захисту нашої Батьківщини: всім тим, хто полишив своє робоче місце і став на захист держави зі зброєю в руках, хто підтримує фінансово, хто працює на дипломатичному фронті задля нашої спільної перемоги.

Дякуємо вам!

Слава Україні!