Діяльність Комітету

02 квітня 2021, 09:15

1 квітня 2021 року о 14:00 відбулося засідання Комітету з питань правової політики в режимі відеоконференції

Проект

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

 

засідання Комітету Верховної Ради України

з питань правової політики

 

четвер, 1 квітня 2021 року

в режимі відеоконференції

час: 14:00

I. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Друге читання

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні, реєстр. № 3360-1 (доручення ВРУ від 05.02.2021)

Відповідальний: Фріс І.П. (Палагнюк А.А.)

 

Повторне перше читання

2.  Проект Закону про конституційну процедуру, реєстр. № 4533 (доручення ВРУ від 28.01.2021)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Юр’єв С.Є.)

 

Перше читання

3. Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України щодо підвідомчості спорів, що виникають у сфері земельних відносин та спорів щодо нерухомого майна, реєстр. № 3296 (Бабій Р.В. та інші)

Відповідальний: Новіков М.М. (Кравченко О.В.)

 

4.   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству, реєстр. № 3774 (Янченко Г.І. та інші)

Відповідальний: Фріс І.П. (Палагнюк А.А.)

 

5.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування до засуджених та осіб, які тримаються під вартою, заходів примусового годування, реєстр. № 4323 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Фріс І.П. (Палагнюк А.А.)

 

Попередній розгляд

6.  Проект Закону про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" щодо гарантій адвокатської діяльності, реєстр. № 4612 (Гунько А.Г. та інші)

Відповідальний: Ватрас В.А. (Галайденко Т.В.)

 

7. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення захисту права власності та інших речових прав на нерухоме майно, що належать дітям та підопічним особам), реєстр. № 5229 (Фріс І.П.)

Відповідальний: Калаур І.Р. (Стешенко О.О.)

 

8.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" щодо удосконалення порядку зупинення та припинення державного фінансування статутної діяльності політичної партії, реєстр. № 5253 (Корнієнко О.С. та інші)

Відповідальний: Фріс І.П. (Палагнюк А.А.)

 

9.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" щодо удосконалення правового регулювання фінансування діяльності політичних партій, реєстр. № 5253-1 (Устінова О.Ю. та інші)

Відповідальний: Фріс І.П. (Палагнюк А.А.)

 

10.  Різне

Трансляцію засідання можна переглянути тут