Діяльність Комітету

01 грудня 2020, 17:56

2 грудня 2020 року о 15:45 відбулося засідання Комітету з питань правової політики в режимі відеоконференції

Проект

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

 

засідання Комітету Верховної Ради України з питань

правової політики

 

середа, 2 грудня 2020 року

в режимі відеоконференції

час: 15:45

 

I. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

1.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення належного повідомлення учасників судового процесу та направлення копій судових рішень, реєстр. № 4360 (Стефанчук М.О. та інші)

Відповідальний: Павліш П.В. (Кравченко О.В.)

 

2.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні, реєстр. № 3360 (Мотовиловець А.В. та інші)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні, реєстр. № 3360-1 (Фріс І.П.)

Відповідальний: Фріс І.П. (Палагнюк А.А.)


3.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо діяльності Верховного Суду та органів суддівського врядування, реєстр. № 3711 (доручення Верховної Ради України від 5 листопада 2020 року)

Відповідальний: Новіков М.М. (Кравченко О.В.)

 

4.   Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про Конституційний Суд України", реєстр. № 4311 (Корнієнко О.С. та інші)

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України “Про Конституційний Суд України” щодо зміни підходу до визначення повноважності суду, реєстр. № 4311-1 (Фріс І.П.)

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про Конституційний Суд України", реєстр. № 4311-2 (Чорний Д.С.)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Юр'єв С.Є.)

 

5.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо порядку розгляду справ Конституційним Судом України), реєстр. № 4319 (Совгиря О.В. та інші)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Юр'єв С.Є.)

 

6.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" щодо зміни порядку прийняття рішень з метою підвищення суспільної довіри, реєстр. № 4317 (Іонушас С.К. та інші)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Юр'єв С.Є.)

 

7.   Проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України "Про Конституційний Суд України" щодо вдосконалення конкурсних засад відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України, реєстр. № 4339 (Порошенко П.О. та інші)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Юр'єв С.Є.)

 

8.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про розвідку", реєстр. № 2415 (Президент України) (невідкладний)

Відповідальний: Новіков М.М. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

ІІ. Організаційні питання

9.   Звернення Комітету щодо проекту Закону України про Державний бюджет України на 2021 рік

Доповідач: Костін А.Є. (Колісник І.В.)

 

10.  Різне