Діяльність Комітету

03 червня 2020, 18:05

3 червня 2020 року о 15:00 відбулося засідання Комітету з питань правової політики

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

 

засідання Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

 

середа, 3 червня 2020 року

вул. Садова, 3а, кімн. 536

час: 15:00

 

I. Кадрове питання

 

1.     Призначення на посаду судді Конституційного Суду України

Відповідальний: Совгиря О.В. (Іоффе С.Б.)

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

 

2.     Проект Закону про інтерпеляцію, реєстр. № 3499 (Железняк Я.І. та інші)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Лисюк М.О.)

 

 

III. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

Друге читання

3.     Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду, реєстр. № 2823 (Бабій Р.В.)

Відповідальний: Павліш П.В. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

Попередній розгляд

4.     Проект Закону про внесення змін до Цивільного та Господарського кодексів України щодо приведення у відповідність до законодавства Європейського Союзу в частині вимог до торгівлі на внутрішньому ринку, реєстр. № 2529 (Дануца О.А.)

Відповідальний: Калаур І.Р. (Стешенко О.О.)

 

5.     Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення порядку діяльності третейських судів та підвищення відповідальності третейських суддів з метою відновлення довіри до третейського розгляду), реєстр. № 3045-1 (Кулініч О.І. та інші)

Відповідальний: Бабій Р.В. (Кравченко О.В.)

 

6.     Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку утворення та діяльності третейських судів з метою відновлення довіри до третейського розгляду, реєстр. № 3411 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Бабій Р.В. (Кравченко О.В.)

 

7.     Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про третейські суди" щодо приведення норм Закону до вимог міжнародних правил арбітражу та чинного законодавства, підвищення прозорості діяльності третейських судів, розширення їх використання юридичними та фізичними особами,  реєстр. № 3460 (Дирдін М.Є.)

Відповідальний: Бабій Р.В. (Кравченко О.В.)

 

8.     Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" щодо врегулювання питання права політичних партій надавати фінансову та іншу матеріальну (майнову) допомогу закладам охорони здоров'я для забезпечення медичних заходів, спрямованих на боротьбу із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстр. № 3478 (Корнієнко  О.С. та інші)

Відповідальний: Фріс І.П. (Палагнюк А.А.)

 

Перше читання

9.     Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо кількісного складу суддів Великої Палати Верховного Суду, реєстр. № 2462 (Бабій Р.В.)

Відповідальний: Новіков М.М. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

10.  Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо скорочення строків розгляду судом справ, пов'язаних із захистом прав дітей, та вдосконалення порядку розгляду справ окремого провадження, реєстр. № 3386 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Новіков М.М. (Кравченко О.В.)

 

Друге читання

11.  Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України щодо перебігу процесуальних строків під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), реєстр. № 3383

Відповідальний: Новіков М.М. (Кравченко О.В.)

 

12.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нотаріат" (щодо усунення законодавчих колізій та прогалин), реєстр. № 1220 (Фріс І.П.)

Відповідальний: Фріс І.П. (Стешенко О.О.)

 

13.  Різне