Діяльність Комітету

20 травня 2020, 14:00

22 травня 2020 року о 12:00 відбулося засідання Комітету з питань правової політики у режимі відеоконференції

 Проект

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

 засідання Комітету Верховної Ради України з питань

правової політики


п'ятниця, 22 травня 2020 року

у режимі відеоконференції

час: 12:00

 

I. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Попередній розгляд


1.      Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", реєстр. № 2742 (Буймістер Л.А.)

Відповідальний: Павліш П.В. (Кравченко О.В.)

 

2.      Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо забезпечення рівномірного навантаження на суддів Великої Палати Верховного Суду та Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, реєстр. № 3101 (Бабій Р.В. та інші)

Відповідальний: Новіков М.М. (Кравченко О.В.)

 

3.      Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо скорочення строків розгляду судом справ, пов'язаних із захистом прав дітей, та вдосконалення порядку розгляду справ окремого провадження, реєстр. № 3386 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Новіков М.М. (Кравченко О.В.)

 

Перше читання

4.      Проект Закону про внесення змін до статті 249 Кодексу адміністративного судочинства України щодо вдосконалення порядку винесення окремих ухвал суду, реєстр. № 2154 (Поляков А.Е.)

Відповідальний: Новіков М.М. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

5.      Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадські об'єднання", реєстр. № 2442 (Шахов С.В.)

Відповідальний: Фріс І.П. (Палагнюк А.А.)

 

6.      Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо місячного довічного грошового утримання судді у відставці, реєстр. № 3032 (Павліш П.В. та інші)

Відповідальний: Новіков М.М. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

7.      Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі), реєстр. № 3112 (Діденко Ю.О. та інші)

Відповідальний: Фріс І.П. (Палагнюк А.А.)

 

8.      Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури розгляду судових справ, пов'язаних із захистом прав дітей, реєстр. № 3206 (Рябуха Т.В. та інші)

Відповідальний: Новіков М.М. (Кравченко О.В.)

 

Друге читання

9.      Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду, реєстр. № 2823

Відповідальний: Павліш П.В. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

10.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доступу захисника до особи, яка має право на захист, реєстр. № 2063

Відповідальний: Фріс І.П. (Палагнюк А.А.)

 

 

Різне