Діяльність Комітету

18 лютого 2020, 13:52

19 лютого 2020 року о 15:00 відбулося засідання Комітету з питань правової політики за адресою: вул. Садова 3а, кімн. 536

Проект

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

 

засідання Комітету Верховної Ради України з питань

правової політики

 

середа, 19 лютого 2020 року

вул. Садова, 3а, кімн. 536

час: 15:00

 

I. Контрольні повноваження

1.   Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2019 році

Відповідальний: Костін А.Є.

 

2.   Інформація Міністерства фінансів України щодо стану виконання пункту 11 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» стосовно збільшення видатків Державній судовій адміністрації України на забезпечення здійснення правосуддя у необхідному обсязі

Відповідальний: Костін А.Є.

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Попередній розгляд

3.   Проект Закону про внесення зміни до пункту 24 розділу ХІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про судоустрій і статус суддів", реєстр. № 2670 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Новіков М.М. (Галайденко Т.В.)

 

4.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції", реєстр. № 2815 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Павліш П.В. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

Перше читання

5.   Проект Закону про медіацію, реєстр. № 2706 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Бабій Р.В. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

6.   Проект Закону про внесення змін до статті 249 Кодексу адміністративного судочинства України щодо вдосконалення порядку винесення окремих ухвал суду, реєстр. № 2154 (Поляков А.Е.)

Відповідальний: Новіков М.М. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

7.    Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадські об'єднання", реєстр. № 2442 (Шахов С.В.)

Відповідальний: Фріс І.П. (Палагнюк А.А.)

 

Попередній розгляд

8.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" щодо удосконалення окремих питань організації адвокатської діяльності, реєстр. № 2303 (Вельможний С.А., Сухов О.С.)

Відповідальний: Ватрас В.А. (Галайденко Т.В.)

 

9.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду, реєстр. № 2823 (Бабій Р.В.)

Відповідальний: Павліш П.В. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

10.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо місячного довічного грошового утримання судді у відставці, реєстр. № 3032 (Павліш П.В. та інші)

Відповідальний: Павліш П.В. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

III. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

11.  Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Аргентинською Республікою про видачу правопорушників, реєстр. № 0022 (Президент України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Палагнюк А.А.)

 

12.  Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Аргентинською Республікою про передачу засуджених осіб, реєстр. № 0023 (Президент України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Палагнюк А.А.)

 

13.  Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Аргентинською Республікою про взаємну правову допомогу у кримінальних справах, реєстр. № 0024 (Президент України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Палагнюк А.А.)

 

14.  Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Казахстан про екстрадицію, реєстр. № 0030 (Президент України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Палагнюк А.А.)

 

15.  Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Казахстан про правову допомогу у кримінальних справах, реєстр. № 0031 (Президент України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Палагнюк А.А.)

 

16.  Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, реєстр. № 0032 (Президент України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Палагнюк А.А.)

 

17.  Проект Закону про приєднання України до Міжамериканської конвенції про виконання кримінальних покарань за кордоном, реєстр. № 0033 (Президент України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Палагнюк А.А.)

 

18.  Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо надання інформації з Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування…, реєстр. № 2479 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Галайденко Т.В.)

 

19.  Проект Закону про Митний тариф України, реєстр. № 2482 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Горькавий С.С.)

 

20.  Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень", реєстр. № 2485 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Іоффе С.Б.)

 

21.  Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень", реєстр. № 2486 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Іоффе С.Б.)

 

22.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі, реєстр. № 2686 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Придибайло А.Г.)

 

23.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму, реєстр. № 2720 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Горлова О.В.)

 

24.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму на рівень, не нижчий рівня фактичного прожиткового мінімуму, реєстр. № 2720-1 (Королевська Н.Ю. та інші)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Горлова О.В.)

 

25.  Проект Закону про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму, реєстр. № 2721 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Горлова О.В.)

 

26.  Проект Закону про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму на рівень, не нижчий рівня фактичного прожиткового мінімуму, реєстр. № 2721-1 (Королевська Н.Ю. та інші)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Горлова О.В.)

 

27.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", реєстр. № 2790 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Галайденко Т.В.)

 

28.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів"…, реєстр. № 2793 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Горькавий С.С.)

 

29.  Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з впорядкуванням діяльності у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та у сфері державної реєстрації юридичних осіб…, реєстр. № 2803 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Стешенко О.О.)

 

30.  Проект Закону про засади адміністративно-територіального устрою України, реєстр. № 2804 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Іоффе С.Б.)

 

Різне