Діяльність Комітету

15 січня 2020, 18:16

15 січня 2020 року о 15:00 відбулося засідання Комітету з питань правової політики за адресою: вул. Садова 3а, кімн. 536


 П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

 

засідання Комітету Верховної Ради України з питань

правової політики

 

середа, 15 січня 2020 року

вул. Садова, 3а, кімн. 536

час: 15:00

 

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

Зміни до Основного Закону України

 

1.    Проект Закону про внесення змін до статті 81 Конституції України (щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України), реєстр. № 1027 (Президент України) (визначений як невідкладний)

Відповідальний: Совгиря О.В. (Іоффе С.Б.)

 

Попередній розгляд

2.    Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності судді, який виніс рішення з порушенням меж застосування обмежень прав), реєстр. № 2469 (Власенко С.В.)

Відповідальний: Новіков М.М. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

3.    Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду правосуддя" щодо заповнення вакантних посад суддів у місцевих судах, реєстр. № 2525 (Дирдін М.Є. та інші)

Відповідальний: Павліш П.В. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

4.    Проект Закону про внесення зміни до ст. 142 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо пенсійного забезпечення та щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці, реєстр. № 2626 (Павліш П.В. та інші)

Відповідальний: Павліш П.В. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

5.    Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку із запровадженням обліку трудової діяльності працівника в електронній формі, реєстр. № 2687 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Павліш П.В.

 

6.    Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України з метою їх приведення у відповідність до висновку Європейської комісії "За демократію через право" (Венеційської комісії) від 09 грудня 2019 року № 969/2019, реєстр. № 2692 (Макаров О.А. та інші)

Відповідальний: Павліш П.В.

 

7.   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги дітей та осіб з інвалідністю та підвищення якості її надання, реєстр. № 2704 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Ватрас В.А.

 

8.   Проект Закону про медіацію, реєстр. № 2706 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Костін А.Є.

 

9.    Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень", реєстр. № 2484 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Новіков М.М. (Іоффе С.Б.)

 

10.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо кількісного складу суддів Великої Палати Верховного Суду, реєстр. №2462 (Бабій Р. В.)

 

Перше читання

 

11.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" щодо забезпечення права осіб, які незаконно позбавлені особистої свободи, на безоплатну вторинну правову допомогу, реєстр. № 2056 (Забродський М.В. та інші)

Відповідальний: Ватрас В.А. (Галайденко Т.В.)

 

12.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичної особи на зміну по батькові, реєстр. № 2450 (Ватрас В.А. та інші)

Відповідальний: Мережко О.О. (Стешенко О.О.)

 

Різне

Організаційні питання

13.  Про підготовку питання щодо розгляду на конкурсних засадах кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України

14.  План роботи Комітету на період роботи третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання

15.  Пропозиції Комітету до проекту Порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання