Діяльність Комітету

18 грудня 2019, 18:15

18 грудня 2019 року о 15:00 відбулося засідання Комітету з питань правової політики за адресою: вул. Садова 3а, кімн. 536

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

 

засідання Комітету Верховної Ради України з питань

правової політики

 

середа, 18 грудня 2019 року

вул. Садова, 3а, кімн. 536

час: 15:00

 

I. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

Зміни до Основного Закону України

 

1.   Проект Закону про внесення змін до статті 106 Конституції України (щодо закріплення повноважень Президента України утворювати незалежні регуляторні органи, Національне антикорупційне бюро України, призначати на посади та звільняти з посад Директора Національного антикорупційного бюро України і Директора Державного бюро розслідувань), реєстр. № 1014 (Президент України) (невідкладний).

Відповідальний: Совгиря О.В.

 

2.   Проект Закону про внесення змін до статті 93 Конституції України (щодо законодавчої ініціативи народу), реєстр. № 1015 (Президент України) (невідкладний)

Відповідальний: Совгиря О.В.

 

3.   Проект Закону про внесення змін до статей 85 та 101 Конституції України (щодо уповноважених Верховної Ради України), реєстр. № 1016 (Президент України) (невідкладний)

Відповідальний: Совгиря О.В.

 

4.   Проект Закону про внесення змін до статей 76 та 77 Конституції України (щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради України та закріплення пропорційної виборчої системи), реєстр. № 1017 (Президент України) (невідкладний)

Відповідальний: Совгиря О.В.

 

5.   Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади), реєстр. № 2598 (Президент України) (невідкладний)

Відповідальний: Совгиря О.В.

 

Попередній розгляд

6.      Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (реєстр. № 2597 від 13.12.2019), поданий народними депутатами України Демченком С.О., Дирдіним М.Є., Торохтієм Б.Г.

Відповідальний: Павліш П.В.

 

7.     Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Вищу раду правосуддя» щодо визначення порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя (реєстр. № 2536 від  від 05.12.2019р.), поданий народними депутатами України Юрчишиним Я.Р., Макаровим О.А. та іншими. Відповідальний: Павліш П.В.

 

Перше читання

 

8.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" щодо забезпечення права осіб, які незаконно позбавлені особистої свободи, на безоплатну вторинну правову допомогу, реєстр. № 2056 (Забродський М.В. та інші)

Відповідальний: Ватрас В.А.

 

9.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування фінансування політичних партій з державного бюджету, реєстр. № 2080 (Гончаренко О.О.)

Відповідальний: Фріс І.П.

 

Друге читання

10.  Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання і протидії політичній корупції, реєстр. № 2336

Відповідальний: Фріс І.П.

 

II. Організаційні питання

11.  Пропозиції Комітету до Плану законопроектної роботи Верховної Ради України

Відповідальний: Венедіктова І.В.

 

     Різне