Діяльність Комітету

04 грудня 2019, 18:42

4 грудня 2019 року о 15:00 відбулося засідання Комітету з питань правової політики за адресою: вул. Садова 3а, кімн. 536

Проект

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

 

засідання Комітету Верховної Ради України з питань

правової політики

 

4 грудня 2019 року (середа)

вул. Садова, 3а, кімн. 536

час: 15:00

 

I. Контрольні повноваження

 

1.   Інформація Вищої ради правосуддя щодо формування складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, заповнення вакантних посад суддів у судах першої та апеляційної інстанцій

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

Зміни до Основного Закону України

2.   Проект Закону про внесення змін до статті 93 Конституції України (щодо законодавчої ініціативи народу), реєстр. № 1015 (Президент України) (визначений невідкладним)

Відповідальний: Совгиря О.В.

 

3.   Проект Закону про внесення змін до статей 85 та 101 Конституції України (щодо уповноважених Верховної Ради України), реєстр. № 1016 (Президент України) (визначений невідкладним)

Відповідальний: Совгиря О.В.

 

Попередній розгляд

4.   Проект Закону про правонаступництво України щодо Української Народної Республіки, реєстр. № 2068 (Савчук О.В.)

Відповідальний: Совгиря О.В.

 

5.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо вдосконалення порядку притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, реєстр. № 2271 (Поляков А.Е.)

Відповідальний: Новіков М.М.

 

6.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" щодо удосконалення окремих питань організації адвокатської діяльності, реєстр. № 2303 (Вельможний С.А., Сухов О.С.)

Відповідальний: Ватрас В.А.

 

7.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадські об'єднання", реєстр. № 2442 (Шахов С.В.)

Відповідальний: Фріс І.П.

 

8.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичної особи на зміну по батькові, реєстр. № 2450 (Ватрас В.А. та інші)

Відповідальний: Мережко О.О.

 

9.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень", реєстр. № 2484 (Кабінет Міністрів України)

Відповідальний: Новіков М.М.

 

Перше читання

10.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" щодо забезпечення права осіб, які незаконно позбавлені особистої свободи, на безоплатну вторинну правову допомогу, реєстр.  2056 (Забродський М.В. та інші)

Відповідальний: Ватрас В.А.

 

11.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування фінансування політичних партій з державного бюджету, реєстр. № 2080 (Гончаренко О.О.)

Відповідальний: Фріс І.П.

 

12.  Проект Постанови про забезпечення виконання рішень Конституційного Суду України у сфері соціального захисту населення, реєстр. № 2124 (Королевська Н.Ю. та інші)

Відповідальний: Совгиря О.В.

 

13.  Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання і протидії політичній корупції, реєстр. № 2336 (Рахманін С.І. та інші)

Відповідальний: Фріс І.П.

 

Друге читання

14.  Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо поліпшення умов тримання засуджених), реєстр. № 0883

Відповідальний: Фріс І.П.

 

Різне