Діяльність Комітету

27 листопада 2019, 19:24

27 листопада 2019 року о 15:00 відбулося засідання Комітету з питань правової політики за адресою: вул. Садова 3а, кімн. 536

  Проект

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

 

засідання Комітету Верховної Ради України

з питань правової політики

 

27 листопада 2019 року (середа)

вул. Садова, 3а, кімн. 536

час:15:00

 

I. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

Попередній розгляд

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо вдосконалення порядку притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, реєстр. № 2271 (Поляков А.Е.)

Відповідальний: Новіков М.М.

Перше читання

2. Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України щодо удосконалення перегляду судових рішень в апеляційному та касаційному порядку, реєстр. № 2314 (Президент України) (визначений невідкладним)

Відповідальний: Новіков М.М.


II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

3. Проект Постанови про внесення змін до Додатку до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання" щодо предметів відання, реєстр № 2292 (Вельможний С.А. та інші)

Відповідальний: Совгиря О.В.

 

III. Контрольні повноваження

4. Інформація Ради суддів України щодо формування Конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а також реалізації окремих рішень ХVІІ позачергового з’їзду суддів України

 

Різне