Діяльність Комітету

05 листопада 2019, 16:59

4 листопада 2019 року відбулась робоча зустріч членів Комітету з питань правової політики з суддями Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів України, а також працівниками апарату Верховного Суду України.

4 листопада 2019 року відбулась робоча зустріч членів Комітету з питань правової політики з суддями Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів України, а також працівниками апарату Верховного Суду України. Предметом зустрічі стали звернення означених осіб.

У ході зустрічі були заслухані позиції запрошених осіб щодо кризи, яка склалась в ході судової реформи 2016 року у зв’язку з формуванням нового Верховного Суду та припиненням повноважень Верховним Судом України. Судді ВСУ висловились стосовно внесених змін до Конституції України щодо правосуддя та Закону України «Про судоустрій і статус суддів» № 1401-VIII і повідомили про наслідки таких змін для суддів ВСУ, суддів ліквідованих вищих спеціалізованих судів та працівників апарату ВСУ.

Також на заході було обговорено шляхи подолання (вирішення) ситуації, що склалась в системі правосуддя, та подальший план дій, спрямований на вирішення порушених питань, а також відновлення конституційних прав суддів і державних службовців Верховного Суду України.