Діяльність Комітету

31 січня 2018, 14:56

Члени Комітету з питань правової політики та правосуддя взяли участь в обговорені законопроектів реєстр. № 6674 та № 6675 під час зустрічі з експертами Європейської комісії за демократію через право

31 січня 2018 року за участі голови підкомітету з питань законодавчого забезпечення діяльності Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та статусу і діяльності політичних партій, громадських об’єднань Новак Н.В. та члена підкомітету Соболєва С.В. на базі Комітету з питань запобігання і протидії корупції відбулася зустріч з експертами Європейської комісії за демократію через право (Венеціанської комісії).

Учасники зустрічі обговорили ініційовані Президентом України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги (реєстр. № 6674) та проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об'єднань та використання міжнародної технічної допомоги (реєстр. № 6675).