Діяльність Комітету

05 грудня 2017, 13:06

5 грудня 2017 року о 12:15 відбулось засідання Комітету з питань правової політики та правосуддя за адресою: вул. Грушевського 5, конференц-зала

  П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

засідання Комітету Верховної Ради України з питань

правової політики та правосуддя


І. Питання, з опрацювання яких Комітет є  головним

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, реєстр. № 7277 

Доповідає: Алексєєв І.С. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

         IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним

 

2. Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо поширення спеціального правового захисту на колишніх працівників правоохоронних органів, реєстр. № 6259 (Мисик В.Ю.)

Доповідає: Ківалов С.В. (Сидоренко С.М.)

 

3. Проект Закону про внесення змін до розділу ІV Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи), реєстр. № 6396 (Голубов Д.І.)

Доповідає: Помазанов А.В. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

4. Проект Закону про внесення змін до статті 137 Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення положень змісту повістки про виклик, реєстр. № 6402 (Паламарчук М.П.)

Доповідає: Юзькова Т.Л. (Сидоренко С.М.)

 

5. Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР та інших законодавчих актів України щодо забезпечення прав власників (користувачів) приміщень жилого будинку, реєстр. № 6424 (Герасимов А.В. та інші)

Доповідає: Грановський О.М. (Галайденко Т.В.)

 

6. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за незаконний обіг підакцизних товарів), реєстр. № 6452 (Чекіта Г.Л. та інші)

Доповідає: Юзькова Т.Л. (Галайденко Т.В.)

 

7. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств, реєстр. № 6490 (Івченко В.Є. та інші)

Доповідає: Писаренко В.В. (Горлова О.В.)

 

8. Проект Закону про сільськогосподарську кооперацію, реєстр. № 6527 (Лабазюк С.П. та інші)

Доповідає: Ємець Л.О. (Котвицька О.О.)

 

9. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо становлення і розвитку сільськогосподарської кооперації та її державної підтримки, реєстр. № 6527-1 (Тимошенко Ю.В., Івченко В.Є.)

Доповідає: Ємець Л.О. (Котвицька О.О.)

 

10. Проект Закону про внесення змін до статті 133 Податкового кодексу України (щодо забезпечення внесення пенсійних фондів до Реєстру неприбуткових установ та організацій), реєстр. № 6534 (Євлахов А.С. та інші)

Доповідає: Шпенов Д.Ю. (Галайденко Т.В.)

 

11. Проект Закону про внесення змін до підпункту 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України щодо врегулювання питання включення пенсійних фондів до Реєстру неприбуткових установ та організацій, реєстр. № 6534-1 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Шпенов Д.Ю. (Галайденко Т.В.)

 

12. Проект Закону про внесення зміни до статті 71 Бюджетного кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні, реєстр. № 6541 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Голуб В.В. (Кирилюк Т.М.)

 

13. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату, реєстр. № 6542 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Соболєв С.В. (Кирилюк Т.М.)

 

14. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні, реєстр. № 6543 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Яніцький В.П. (Кирилюк Т.М.)

 

15. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо контролю за обігом підакцизних товарів (алкогольних напоїв і тютюнових виробів), реєстр. № 6545 (Кривенко В.В. та інші)

Доповідає: Лозовой А.С. (Галайденко Т.В.)

 

16. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо контролю за обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів, реєстр. № 6545-1 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Лозовой А.С. (Галайденко Т.В.)

 

17. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо правових засад у сфері надання фінансових послуг), реєстр. № 6589 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Яніцький В.П. (Кирилюк Т.М.)

 

18. Проект Закону про внесення зміни до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності, реєстр. № 6651 (Бублик Ю.В.)

Доповідає: Романюк Р.С. (Шевченко К.С.)

 

19. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України "Про охорону культурної спадщини", реєстр. № 6765 (Князевич Р.П.)

Доповідає: Яніцький В.П. (Придибайло А.Г.)

 

20. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо професійного навчання державних службовців, реєстр. № 7009 (Шкрум А.І. та інші)

Доповідає: Голубов Д.І. (Котвицька О.О.)

 

21. Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про культуру", реєстр. № 7021 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Помазанов А.В. (Лис Г.І.)

 

22. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання смертності на дорогах, реєстр. № 7064 (Ляшко О.В., Мосійчук І.В.)

Доповідає: Лапін І.О. (Придибайло А.Г.)


Різне