Діяльність Комітету

03 жовтня 2017, 13:42

3 жовтня 2017 року о 12:00 відбулося засідання Комітету з питань правової політики та правосуддя за адресою: вул. Грушевського, 5 конференц-зала

 П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

І. Питання, з опрацювання яких Комітет є  головним

 

1.  Про підготовку питання щодо розгляду на конкурсних засадах кандидатур на посади суддів Конституційного Суду України

Доповідає: Князевич Р.П. (Юр’єв С.Є.)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним

 

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання процесу будівництва, реєстр. № 4187 (Голуб В.В.)

Доповідає: Ківалов С.В. (Ткаченко О.Л.)

 

3. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо прав опозиції), реєстр. № 5284 (Мірошниченко Ю.Р.)

Доповідає: Новак Н.В. (Разогрєєв Є.А.)

 

4. Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення захисту діяльності державних реєстраторів, реєстр. № 5531 (Бублик Ю.В.)

Доповідає: Лозовой А.С. (Галайденко Т.В.)

 

5. Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту прав державних реєстраторів та недопущення втручання в їхню діяльність, реєстр. № 5531-1 (Пташник В.Ю. та інші)

Доповідає: Лозовой А.С. (Галайденко Т.В.)

 

6.  Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення судової практики у визначенні впливу наявних у обвинуваченого захворювань, вад та інших проявів, що виникли через вживання алкоголю, наркотичних або прирівняних речовин, реєстр. № 5686 (Савчук Ю.П. та інші)

Доповідає: Супруненко О.І. (Ткаченко О.Л.)

 

7. Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо організаційного удосконалення кримінального процесуального закону), реєстр. № 6009 (Лубінець Д.В. та інші)

Доповідає: Шпенов Д.Ю. (Сидоренко С.М.)

 

8.   Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо переоформлення деяких прав на землю, набутих до набрання чинності Земельним кодексом України, реєстр. № 6148 (Кулініч О.І. та інші)

Доповідає: Алексєєв І.С. (Стешенко О.О.)

 

9.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав постійних користувачів земельних ділянок, реєстр. № 6148-1 (Івченко В.Є.)

Доповідає: Алексєєв І.С. (Стешенко О.О.)

 

10.  Проект Закону про внесення змін до статей 212 та 212-1 Кримінального кодексу України (щодо кваліфікації злочинів), реєстр. № 6207 (Мірошниченко Ю.Р., Ларін С.М.)

Доповідає: Македон Ю.М. (Придибайло А.Г.)

 

11.  Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою", реєстр. № 6228 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Соболєв С.В. (Галайденко Т.В.)

 

12.  Проект Закону про забезпечення прозорості у видобувних галузях, реєстр. № 6229 (Бєлькова О.В. та інші)

Доповідає: Лозовой А.С. (Шевченко К.С.)

 

13.  Проект Закону про внесення змін до статті 149 Кримінального кодексу України (щодо приведення у відповідність до міжнародних стандартів), реєстр. № 6243 (Луценко І.С. та інші)

Доповідає: Німченко В.І. (Галайденко Т.В.)

 

14.  Проект Закону про внесення зміни до статті 46 Закону України "Про запобігання корупції" щодо зазначення відомостей про громадянство (підданство) іншої держави (громадянства (підданства) інших держав у разі його (їх) наявності, реєстр. № 6272 (Ляшко О.В. та інші)

Доповідає: Агафонова Н.В. (Шевченко К.С.)

 

15.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" (щодо приведення у відповідність до Закону України "Про Національну поліцію"), реєстр. № 6276 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Алексєєв І.С. (Сидоренко С.М.)

 

16.  Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо здійснення реєстраційних дій спрямованих на набуття, зміну або припинення прав на нерухоме майно та їх обтяження лише за місцем розташування об'єкту), реєстр. № 6282 (Лінько Д.В.)

Доповідає: Шпенов Д.Ю. (Шевченко К.С.)

 

17.  Проект Закону про внесення змін до статті 364 Кримінального кодексу України щодо уточнення визначення істотної шкоди та тяжких наслідків, реєстр. № 6318 (Геращенко А.Ю.)

Доповідає: Юзькова Т.Л. (Котвицька О.О.)

 

18.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління державними пакетами акцій господарських товариств та підприємствами паливно-енергетичного комплексу, реєстр. № 6323 (Лопушанський А.Я.)

Доповідає: Лозовой А.С. (Стешенко О.О.)

 

19.  Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення у сфері облаштування місць базування, реєстрації та організації безпечної експлуатації суден флоту рибної промисловості, реєстр. № 6366 (Кришин О.Ю.)

Доповідає: Голубов Д.І. (Котвицька О.О.)

 

20.  Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення положень Кодексу з урахуванням практики Європейського суду з прав людини з питань застосування адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту, реєстр. № 6401 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Помазанов А.В. (Придибайло А.Г.)

 

21.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відпустки при народженні дитини, реєстр. № 6460 (Писаренко В.В.)

Доповідає: Лапін І.О. (Горлова О.В.)

 

22.  Проект Закону про внесення зміни до частини першої статті 164 Сімейного кодексу України (щодо розширення підстав позбавлення батьківських прав), реєстрації № 6463 (Немировський А.В. та інші)

Доповідає: Лозовой А.С. (Горлова О.В.)

 

23.  Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо розширення переліку предметів, які можуть визнаватися заставою, реєстр. № 6497 (Мисик В.Ю.)

Доповідає: Міщенко С.Г. (Придибайло А.Г.)

 

ІІІ. Питання щодо виконання контрольної функції Комітету

 

24.  Про інформацію Рахункової палати щодо результатів фінансового аудиту Конституційного Суду України

Доповідає: Агафонова Н.В. (Шостак І.А.)


IV. Організаційні питання

 

25.  Про звіт Комітету за період роботи шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – липень 2017 року)

Доповідає: Лозовой А.С. (Ткаченко О.Л.)

 

26.  Про календарний план проведення засідань Комітету і його підкомітетів на період сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

Доповідає: Лозовой А.С. (Ткаченко О.Л.)

 

27.  Про проведення «круглого столу» на тему: «Законодавство про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні: стан виконання»

Доповідає: Іллєнко А.Ю. (Кирилюк Т.М.)

 

28.  Про проведення комітетських слухань стосовно розробки нового законопроекту щодо аліментних правовідносин

Доповідає: Помазанов А.В. (Стешенко О.О.)

 

29.  Про Роз’яснення Комітету щодо здійснення членами Центральної виборчої комісії повноважень в порядку здійснення міжнародного співробітництва Комісії

Доповідає: Черненко О.М. (Желтова О.М.)

 

V. Питання, з опрацювання яких Комітет є  головним

 

30.  Про розгляд Верховною Радою України проекту Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів, реєстр. № 6232

Доповідає: Князевич Р.П. (Кошман А.В.)

 

 

Різне