Діяльність Комітету

27 червня 2017, 18:08

Про робочу групу з підготовки до розгляду у другому читанні проекту Закону про медіацію (реєстр. № 3656)

За результатами розгляду в першому читанні проектів Закону про медіацію за реєстр. № 3665, поданого народними депутатами України Шкрум А.І., Пташник В.Ю. та іншими, а також за реєстр. № 3665-1, поданого народним депутатом України Ківаловим С.В., за основу був прийнятий законопроект за реєстр. № 3665 (Постанова Верховної Ради України № 1725-VIII від 03 листопада 2016 року). При цьому Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя доручено доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

З метою якісного опрацювання зазначеного законопроекту Комітет вирішив залучити до цієї роботи широке коло зацікавлених осіб: авторів законопроектів, представників інших комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп), державних органів, експертного середовища, громадських об’єднань та створити робочу групу з підготовки до розгляду в другому читанні проекту Закону про медіацію (реєстр. № 3665).

Оскільки до цього часу не надійшло достатньої кількості пропозицій для того, щоб дана робоча група могла ефективно розпочати роботу, інформуємо, що додатково подати кандидатури до її складу із зазначенням контактних даних можна до 07 липня 2017 року, направивши відповідну інформацію до Комітету листом та на e-mail: k_prav_pol@rada.gov.ua.