Діяльність Комітету

19 грудня 2018, 10:21

18 грудня 2018 року на базі Комітету з питань правової політики та правосуддя Центром громадянських свобод та Міжнародним фондом «Відродження» проведено «круглий стіл» на тему: «Правосуддя на сході України в умовах збройної агресії Російської Федерації»

Предметом обговорення стали питання інституційної спроможності установ системи правосуддя на сході України в умовах збройної агресії Російської Федерації, мілітаризації юстиції в умовах збройної агресії, відповідності національного кримінального законодавства України нормам міжнародного права тощо.

Учасникам заходу представлено звіт за результатами дослідження спроможності судової системи забезпечувати правосуддя в умовах збройного конфлікту на сході України (2016 - 2017). А також за результатами даного дослідження підготовлено рекомендації для органів державної влади, з якими ознайомлено учасників «круглого столу».

Участь у заході взяли народні депутати України, адвокати, судді, представники вітчизняного експертного середовища, вищих навчальних закладів, органів державної влади та  громадських організацій.