Діяльність Комітету

02 червня 2017, 16:38

2 червня 2017 року для працівників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя проведено тренінг на тему: «Аналіз державної політики та законотворчий процес».

На базі Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя для працівників секретаріату за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво", яка виконується Фондом Східна Європа проведено тренінг на тему: «Аналіз державної політики та законотворчий процес».

Тренінг передбачав розгляд таких актуальних питань, як: відмінність державної політики від боротьби за владу; законотворення та державне управління; проблеми законодавчого процесу, як етапу формування державної політики; особливості рішень у державній політиці; різновиди аналітичних та політичних документів в практиці демократичних країн; «заінтересовані сторони», їх роль в державній політиці, розробці та узгодженні законопроектів та способи взаємодії з ними.

Співробітники Комітету взяли активну участь у обговоренні проблем  законотворення та критеріїв якості законопроектів. Отримана інформація та пропозиції, висловлені на цьому заході були корисними, та в подальшому можуть бути використані в практичній діяльності працівників.

Своїм дослідженням та досвідом на тренінгу ділився директор Європейського інформаційно-дослідницького центру Роман Кобець.

Щодо основних напрямків діяльності Програми USAID РАДА виступила Тетяна Бібік - заступник директора Програми.

 

м. Київ, вул. Садова, 3а, к. 536

2 червня 2017 року