Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Загальна інформація

Діяльність Комітету

23 березня 2016, 09:53

Склад Комітету з питань правової політики та правосуддя

Докладніше


КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович

депутатська фракція

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

Голова Комітету

(044) 255-35-84, (044) 255-29-72

Kniazevych.Ruslan@rada.gov.ua

 


ЄМЕЦЬ Леонід Олександрович

депутатська фракція

Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Перший заступник Голови Комітету

(044) 255-22-13, (044) 255-31-60

Yemets.Leonid@rada.gov.ua

 

АЛЄКСЄЄВ Сергій Олегович

депутатська фракція

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

заступник Голови Комітету

(044) 255-35-30, (044) 255-35-23

Alieksieiev.Serhii@rada.gov.ua

 


ЯНІЦЬКИЙ Василь Петрович

депутатська фракція

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

заступник Голови Комітету

(044) 255-38-49

 Yanitskyi.Vasyl@rada.gov.ua

 


ЛОЗОВОЙ Андрій Сергійович

депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка

секретар Комітету

 (044) 255-38-54, (044) 255-24-77

Lozovoi.Andrii@rada.gov.ua

 

 

АГАФОНОВА Наталія Володимирівна

депутатська фракція

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

член Комітету, голова підкомітету

 (044) 255-38-41

Ahafonova.Nataliia@rada.gov.ua

 

АЛЕКСЄЄВ Ігор Сергійович

депутатська фракція

Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

член Комітету, голова підкомітету

 (044) 255-24-45

Alieksieiev.Ihor@rada.gov.ua

 

 

ГОЛУБ Владислав Володимирович

депутатська фракція

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

член Комітету

(044) 255-38-53

Golub.Vladyslav@rada.gov.ua

 

ГОЛУБОВ Дмитро Іванович

депутатська фракція

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

член Комітету

(044) 255-38-56

Holubov.Dmytro@rada.gov.ua

 

ГРАНОВСЬКИЙ Олександр Михайлович

депутатська фракція

ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

член Комітету, співголова підкомітету

(044) 255-28-95, (044) 255-30-48

Hranovskyi.Oleksandr@rada.gov.ua

 

ДЕНИСЕНКО Андрій Сергійович

не входить до складу будь-якої фракції

член Комітету

(044) 255-27-21

Denysenko.Andrii@rada.gov.ua