Діяльність Комітету

18 травня 2015, 12:52

Візит заступника Голови Комітету Василя Яніцького в складі української делегації до Канади в рамках компоненту українсько-канадського проекту "Судова освіта для економічного розвитку" (з 5 по 16 травня 2015 року).

Під час робочого візиту до Канади заступник Голови Комітету В. Яніцький провів зустрічі у Парламенті Канади, Раді суддів Канади, Раді суддів провінцій Онтаріо та Квебек

 

 

 

Завершено візит заступника Голови Комітету Василя Яніцького в складі української делегації до Канади в рамках компоненту українсько-канадського проекту «Судова освіта для економічного розвитку», що тривав з 5 по 16 травня 2015 року.

Учасники української делегації провели зустрічі з Виконавчим директором і головним генеральним юрисконсультом Норманом Сабуріном та суддею провінційного суду Онтаріо Хезер. Також відбулася зустріч з Майком Уоллесом, головою Постійного комітету з питань правосуддя і прав людини Парламенту Канади та ряд зустрічей з представниками Канадської асоціації адвокатів, під час яких обговорено повноваження, історію та мету діяльності асоціації, а також організаційну структуру і рівні безперервної юридичної освіти (БЮО/CLE).

Крім того, учасники української делегації зустрілись з представниками Міністерства юстиції Канади. У ході зустрічі обговорювались законодавчі положення, які регулюють питання судочинства (створення судів, спеціалізованих трибуналів тощо), створення суддівських посад, процес консультацій з представниками суддівського корпусу (з головами судів та радами суддів), а також поточні ініціативи і програми, які створені та функціонують в Канаді.

Учасники делегації ознайомились з судовою системою провінції Квебек та зустрівшись з головою суду Франсуа Ролландом, обговорили галузі правозастосування, рівні та юрисдикції суду. Також, з метою огляду структури і функціональних обов’язків національної ради суддів і ради суддів провінцій, проведено зустрічі в Раді суддів провінції Квебек, Раді суддів провінції Нью-Брансуік.