Діяльність Комітету

04 березня 2015, 18:18

4 лютого 2015 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя

Проект

 

 

 

 

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

засідання Комітету Верховної Ради України

 з питань правової політики та правосуддя

 

 

 

04 лютого 2015 року (середа)

вул. Садова, 3а, кімн. 536

час: 15:00

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є  головним

 

 

1.           

Щодо підготовки до другого читання проектів законів про забезпечення права на справедливий суд, реєстр. № 1656 (Президент України) та про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо удосконалення засад організації та функціонування судової влади відповідно до європейських стандартів реєстр. № 1497 (Сироїд О.І., Сотник О.С., Журжій А.В., Ємець Л.О., Крулько І.І.)

Доповідає: Князевич Р.П.

 

2.           

Щодо направлення на висновок Конституційного Суду України проекту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України та суддів), реєстр. № 1776 (Президент України)

Доповідає: Князевич Р.П.

 

3.           

Проект Заяви до Міжнародного кримінального суду про визнання Україною юрисдикції міжнародного кримінального суду щодо скоєння злочинів проти людяності та військових злочинів вищими посадовими особами Російської Федерації, які призвели до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян, реєстр. № 1887 (Тимошенко Ю.В., Немиря Г.М. та ін.)

Доповідає: Алексєєв І.С.

 

4.           

Проект Закону про позбавлення В.Януковича звання Президента України, реєстр. № 1883 (Ляшко О.В., Скуратовський С.І. та ін.) 

Доповідає: Новак Н.В.

 

5.           

Про зміни до Постанови Верховної Ради України «Про формування складу Кабінету Міністрів України» від 2 грудня 2014 року № 9-VIII.

Доповідає: Новак Н.В.

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним

6.           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо обов'язкового володіння українською мовою посадовими та службовими особами органів державної влади), реєстр. № 1201 (Головко М.Й.,

Осуховський О.І. та ін.)

Доповідає: Голубов Д.І.

7.           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (щодо збільшення державних гарантій в соціально-економічному розвитку), реєстр. №  1345 (н.д. Шлемко Д.В., Івченко В.Є. та  Крулько І.І.)

Доповідає: Голубов Д.І.

8.           

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо заборони проведення собачих боїв), реєстр. № 1378 (Яценко А.В.)

Доповідає: Шпенов Д.Ю.

9.           

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності за викрадення каналізаційних люків), № 1381 (Яценко А.В.)

Доповідає: Шпенов Д.Ю.

10.      

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення захисту прав на нерухоме майно, реєстр. № 1385 (Яценко А. В.)

Доповідає: Філатов Б.А.

11.      

Проект Закону про саморегулювальні організації, реєстр. № 1444 (Королевська Н.Ю.)

Доповідає: Філатов Б.А.

12.      

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції у сфері державного пробірного контролю, реєстр № 1511 (Кужель О.В.)

Доповідає: Філатов Б.А.

13.      

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування органів внутрішніх справ, реєстр. № 1550 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Голубов Д.І.

14.      

Проект Закону про соціальні послуги, реєстр. № 1554 (Барвіненко В.Д., Матвійчук Е.Л.)

Доповідає: Філатов Б.А.

 

 

ІІ. Організаційні питання

15.      

Про календарний план проведення засідань Комітету з питань правової політики та правосуддя і його підкомітетів на період другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий 2015 року - липень 2015 року)

Доповідає: Лозовой А.С.

 

16.      

Про план заходів Комітету на період роботи другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

Доповідає: Князевич Р.П.

 

17.      

Про висвітлення та організацію діяльності Комітету

Доповідає: Князевич Р.П.

 

 

Різне