Головна > Текстові публікації
11 липня 2018, 14:42

11 липня 2018 року о 12:00 відбулося засідання Комітету з питань правової політики та правосуддя за адресою: вул.Грушевського 5, зал- нарад

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

 

засідання Комітету Верховної Ради України з питань

правової політики та правосуддя

 

 

         І. Питання, з опрацювання яких Комітет є  головним

 

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Вищий антикорупційний суд", реєстр. № 7441 (друге читання)

Доповідає: Алєксєєв С.О. (Кошман А.В.)

 

2. Проект Закону про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України), реєстр. № 7203 (Президент України)

Доповідає: Агафонова Н.В. (Лис Г.І.)

 

3. Проект Закону про внесення змін до Конституції України (в частині скасування депутатської недоторканності), реєстр. № 6773 (Левченко Ю.В. та інші)

Доповідає: Агафонова Н.В. (Лис Г.І.)

 

4. Проект Закону про внесення змін до статті 78 Конституції України щодо створення політичних передумов для стабільної та ефективної роботи Кабінету Міністрів України, реєстр. № 4357 (Ляшко О.В. та інші)

Доповідає: Агафонова Н.В. (Лис Г.І.)

 

5. Проект Закону про внесення змін до статті 99 Конституції України щодо удосконалення конституційної функції Національного банку України для забезпечення економічного зростання країни, реєстр. № 5303 (Ляшко О.В. та інші)

Доповідає: Агафонова Н.В. (Лис Г.І.)

 

6. Проект Закону про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств, реєстр. № 6236 (Ляшко О.В. та інші)

Доповідає: Агафонова Н.В. (Лис Г.І.)

 

7. Проект Закону про внесення змін до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Дніпропетровської області), реєстр. № 8329 (Денисенко А.С. та інші)

Доповідає: Агафонова Н.В. (Лис Г.І.)

 

8. Проект Закону про внесення змін до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Кіровоградської області), реєстр. № 8380 (Горбунов О.В. та інші)

Доповідає: Агафонова Н.В. (Лис Г.І.)


Різне

 

Корисні посилання: