16 листопада 2017, 13:45

16 листопада 2017 року о 12:00 відбулося засідання Комітету з питань правової політики та правосуддя за адресою: вул. Грушевського 5, конференц-зала

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й  З А С І Д А Н Н Я    


Адреса проведення:

вул. М. Грушевського, 5, конференц-зал

час: 12:00

 

І. Питання, з опрацювання яких Комітет є  головним

 

1. Про конкурс на посади суддів Конституційного Суду України

Доповідає: Князевич Р.П. (Юр’єв С.Є.)

 

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, реєстр. № 7277 (Луценко І.С. та інші)

Доповідає: Алексєєв І.С. (Кравченко О.В.)

 

3. Проект Закону про антикорупційні суди, реєстр. № 6011 (Соболєв Є.В. та інші)

Доповідає: Ємець Л.О. (Кошман А.В.)

 

4. Про розгляд законопроектів, які внаслідок прийняття законодавства про судову реформу втратили актуальність та можуть бути зняті з розгляду Верховної Ради України

Доповідає: Князевич Р.П. (Колісник І.В.)

 

5. Про робочу групу щодо доопрацювання до другого читання проекту Закону про медіацію, реєстр. № 3665

Доповідає: Алексєєв І.С. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

6.Про робочу групу щодо підготовки законопроекту стосовно імплементації Протоколу № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у процесуальне законодавство

Доповідає: Князевич Р.П. (Шостак І.А.)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним

 

7.   Проект Закону про внесення зміни до статті 34 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"(щодо звільнення співвласників багатоквартирного будинку від плати за надання інформації з Державного реєстру прав), реєстр. № 5268 (Довгий О.С.)

Доповідає: Шпенов Д.Ю. (Стешенко О.О.)

 

8.  Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення забезпечення права на необхідну оборону), реєстр. № 5603 (Лапін І.О.)

Доповідає: Супруненко О.І. (Корнієнко-Зєнкова Н.М.)

 

9.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо вдосконалення порядку державної реєстрації громадських об'єднань та їх відокремлених підрозділів), реєстр. № 5620 (Білецький А.Є., Петренко О.М.)

Доповідає: Денисенко В.І. (Галайденко Т.В.)

 

10. Проект Закону про внесення зміни до підпункту 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України" щодо установчих документів неприбуткової організації, реєстр. № 5622 (Писаренко В.В.)

Доповідає: Денисенко А.С. (Галайденко Т.В.)

 

11. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за заперечення факту правомірності боротьби за незалежність України у XX столітті, факту Голодомору 1932-1933 років в Україні, реєстр. № 5692 (Шухевич Ю.-Б.Р.)

Доповідає: Голубов Д.І. (Галайденко Т.В.)

 

12. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення трудового договору та виплат належних працівникові сум у разі його смерті, реєстр. № 5716 (Бублик Ю.В.)

Доповідає: Помазанов А.В. (Горлова О.В.)

 

13. Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення правового режиму використання прибережних захисних смуг, реєстр. № 5721 (Шухевич Ю.-Б.Р.)

Доповідає: Македон Ю.М. (Сидоренко С.М.)

 

14. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних значень, реєстр. № 6023 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Писаренко В.В. (Галайденко Т.В.)

 

15. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей виконання кредитних зобов'язань на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей, реєстр. № 6029 (Денисенко А.П. та інші)

Доповідає: Агафонова Н.В. (Кирилюк Т.М.)

 

16. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо удосконалення оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації прав, реєстр. № 6121 (Ляшко О.В. та інші)

Доповідає: Шпенов Д.Ю. (Стешенко О.О.)

 

17.  Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Президента України Порошенка П.О. щодо присвоєння Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету звання Герой України, реєстр. № 6153 (Сугоняко О.Л. та інші)

Доповідає: Ємець Л.О. (Кирилюк Т.М.)

 

18. Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про судовий збір" щодо створення умов для забезпечення доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень судів, реєстр. № 6211 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Мельниченко В.В. (Разогрєєв Є.А.)

 

19. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов'язку службових осіб подавати інформацію про наявність громадянства (підданства) іншої держави (держав), реєстр. № 6216 (Македон Ю.М. та інші)

Доповідає: Ємець Л.О. (Іоффе С.Б.)

 

20.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо зупинення дії ліцензії, реєстр. № 6221 (Бублик Ю.В.)

Доповідає: Юзькова Т.Л. (Горлова О.В.)

 

21. Проект Закону про внесення змін до статті 219 Кримінального процесуального кодексу України щодо встановлення граничних строків досудового розслідування до моменту повідомлення про підозру, реєстр. № 6222 (Бублик Ю.В.)

Доповідає: Помазанов А.В. (Ткаченко О.Л.)

 

22.  Проект Закону про внесення змін і доповнень до Господарського кодексу України щодо статусу дочірніх підприємств, реєстр. № 6223 (Бублик Ю.В.)

Доповідає: Ткачук Г.В. (Придибайло А.Г.)

 

23.  Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту прав осіб, які були захоплені в заручники, реєстр. № 6231 (Шкрум А.І. та інші)

Доповідає: Супруненко О.І. (Придибайло А.Г.)

 

24.  Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту прав осіб, які були захоплені в заручники, реєстр. № 6231-1 (Шкрум А.І. та інші)

Доповідає: Супруненко О.І. (Придибайло А.Г.)

 

25. Проект Закону про внесення зміни до статті 540 Митного кодексу України щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу, реєстр. № 6233 (Президент України)

Доповідає: Македон Ю.М. (Кирилюк Т.М.)

 

26.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо депутатів сільських рад), реєстр. № 6300 (Демчак Р.Є. та інші)

Доповідає: Новак Н.В. (Тимченко Л.М.)

 

27. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення питання відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки, реєстр. № 6319 (Бублик Ю.В.)

Доповідає: Ємець Л.О. (Котвицька О.О.)

 

28. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку запобігання та протидії дискримінації в Україні, реєстр. № 6353 (Кожем'якін А.А. та інші)

Доповідає: Ткачук Г.В. (Горлова О.В.)

 

29. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українського села та відродження фермерства, реєстр. № 6368 (Івченко В.Є.)

Доповідає: Писаренко В.В. (Горлова О.В.)

 

30.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адміністративні послуги" щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг, реєстр. № 6388 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Шпенов Д.Ю. (Кирилюк Т.М.)

 

31. Проект Закону про фінансовий лізинг, реєстр. № 6395 (Довбенко М.В. та інші)

Доповідає: Македон Ю.М. (Іоффе С.Б.)

 

32.  Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення покарання за деякі злочини проти осіб похилого віку, реєстр. № 6397 (Бобов Г.Б.)

Доповідає: Писаренко В.В. (Галайденко Т.В.)

 

33.  Проект Закону про внесення змін до статті 67 Кримінального кодексу України щодо встановлення обставиною, яка обтяжує покарання, вчинення злочину щодо особи визнаної інвалідом, реєстр. № 6398 (Бобов Г.Б.)

Доповідає: Німченко В.І. (Галайденко Т.В.)

 

34.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава, реєстр. № 6428 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Помазанов А.В. (Котвицька О.О.)

 

35.  Проект Закону про внесення зміни до статті 38 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", реєстр. № 6442 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Лапін І.О. (Котвицька О.О.)

 

36.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких питань ліцензійних та дозвільних процедур, реєстр. № 6456 (Галасюк В.В. та інші)

Доповідає: Ткачук Г.В. (Галайденко Т.В.)

 

37.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду землі" (щодо забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку сільських територій), реєстр. № 6464 (Шинькович А.В. та інші)

Доповідає: Голубов Д.І. (Тимченко Л.М.)

 

38.  Проект Закону про надання житлової допомоги громадянам України, житло яких було зруйноване (знищене) або пошкоджене внаслідок збройної агресії держави-агресора, реєстр. № 6472 (Суслова І.М. та інші)

Доповідає: Агафонова Н.В. (Лис Г.І.)

 

39.  Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення офіційної публікації законів України та інших нормативно-правових актів, реєстр. № 6518 (Ляшко О.В., Литвин В.М.)

Доповідає: Агафонова Н.В. (Шостак І.А.)

 

40.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення вимог законів України, спрямованих на створення безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю до будівель і споруд, реєстр. № 6536 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Писаренко В.В. (Горлова О.В.)

 

41.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні, реєстр. № 6540 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Юзькова Т.Л. (Кирилюк Т.М.)

 

42.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" щодо удосконалення механізму реформування друкованих засобів масової інформації, реєстр. № 6560 (Сюмар В.П. та інші)

Доповідає: Німченко В.І. (Галайденко Т.В.)

 

43.  Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо термінів обрання запобіжного заходу, реєстр. № 6575 (Береза Б.Ю.)

Доповідає: Міщенко С.Г. (Придибайло А.Г.)

 

44.  Проект Закону про внесення змін у Додаток до Закону України "Про прокуратуру" (щодо впорядкування назв і мережі місцевих прокуратур), реєстр. № 6595 (Сотник О.С. та інші)

Доповідає: Ківалов С.В. (Галайденко Т.В.)

 

45.  Проект Закону про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини, реєстр. № 6634 (Сисоєнко І.В. та інші)

Доповідає: Яніцький В.П. (Горлова О.В.)

 

46.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку виїзду дитини за межі України, реєстр. № 6647 (Палатний А.Л. та інші)

Доповідає: Шпенов Д.Ю. (Стешенко О.О.)

 

47.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за умисне знищення або пошкодження об'єкта життєзабезпечення, реєстр. № 6653 (Бублик Ю.В.)

Доповідає: Яніцький В.П. (Ткаченко О.Л.)

 

48.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обмеження проведення гастрольних заходів на території держави-агресора та на території України, в тому числі й на тимчасово окупованій території України), реєстр. № 6660 (Іллєнко А.Ю. та інші)

Доповідає: Ткачук Г.В. (Горлова О.В.)

 

49.  Проект Закону про внесення змін до статті 40 Житлового кодексу Української РСР, реєстр. № 6724 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Німченко В.І. (Галайденко Т.В.)

 

50.  Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо розширення переліку кримінально-карних способів доведення до самогубства чи самокалічення або замаху на самогубство чи самокалічення), реєстр. № 6748 (Унгурян П.Я. та інші)

Доповідає: Міщенко С.Г. (Придибайло А.Г.)

 

51.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій працевлаштування молоді, реєстр. № 6751 (Бублик Ю.В.)

Доповідає: Новак Н.В. (Горлова О.В.)

 

52.  Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оскарження та перегляду постанов по справах про адміністративні правопорушення, реєстр. № 7016 (Король В.М. та інші)

Доповідає: Македон Ю.М. (Придибайло А.Г.)

 

53.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про закордонних українців" (щодо співпраці із закордонними українцями), реєстр. № 7033 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Черненко О.М. (Шостак І.А.)

 

54.  Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, реєстр. № 7034 (Кабінет Міністрів України)

Доповідає: Новак Н.В. (Шостак І.А.)

 

ІІІ. Питання щодо виконання контрольної функції Комітету

 

55.  Про виконання положень Закону України «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України»

Доповідає: Грановський О.М. (Іоффе С.Б.)


56.  Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Національним агентством з питань запобігання корупції

Доповідає: Черненко О.М. (Кирилюк Т.М.)

 

57.  Про роз’яснення Комітету щодо застосування окремих положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», пов’язаних із адвокатською таємницею та адвокатським запитом

Доповідає: Помазанов А.В. (Кирилюк Т.М.)

 

58.  Про результати «круглого столу» на тему: «Законодавство про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні: стан виконання»

Доповідає: Іллєнко А.Ю. (Кирилюк Т.М.)

 

Різне

 

Корисні посилання: