Головна > Документи > Слухання та "круглі столи"

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Слухання та "круглі столи"

24 вересня 2018, 17:45

24 вересня 2018 року у Комітеті з питань правової політики та правосуддя проведено «круглий стіл» на тему «Проблеми законодавчого забезпечення проведення референдумів в Україні».

Комітетом з питань правової політики та правосуддя у співпраці з Центром політико-правових реформ та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Європейського Союзу в рамках проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» проведено «круглий стіл» на тему «Проблеми законодавчого забезпечення проведення референдумів в Україні».
Предметом дискусії були питання відсутності законодавства у сфері організації та проведення референдуму, а також обговорювалися зареєстровані в парламенті законопроекти про всеукраїнський референдум.
Участь у заході взяли народні депутати України, представники міжнародної спільноти та вітчизняного експертного середовища, громадських об’єднань та асоціацій.

Аудіозапис "круглого столу":